چراغ خواب سه‌ بعدی

چراغ خواب سه بعدی یک محصول مناسب برای دیزاین اتاق خواب، پذیرایی، روی میز یا دیوار در محل کار است. این چراغ خواب به سبک مدرن طراحی شده و فضای کمی از محیط مد نظر شما را در بر می‌گیرد.
چراغ خواب سه بعدی یا همان لایت باکس ستا دیزاین یک ایده دکوری با چندین کاربری است که با سبک خانه‌های مدرن یا مینیمال سازگاری دارد. با توجه به این موضوع، شما می‌توانید آن را در هر محیط و فضایی که دوست دارید، قرار دهید. 
مثلا روی میز آرایش و در کنار آینه، روی فایل‌های چند کشو یا روی میز نهارخوری یا دیوار ورودی منزل. از ویژگی‌های طراحی این محصول می‌توان به باکس چوبی که در بخش میانی به شکل مورد نظر تعبیه شده اشاره کرد که با روشن شدن لامپ، طرح اصلی نمایش داده می‌شود. 
این محصول در طرح‌ها مختلف با متریال چوب و شیشه مصنوعی ساخته شده‌اند، که دلیل آن هم وزن کمتر و مقاومت بیشتر آن در برابر ضربه ناگهانی است. فریم چوبی به کاربرده شده نیز باعث می‌شود تا در طول و بدون روشن شدن چراغ، کاربری دکوری داشته باشد.

انواع چراغ خواب سه بعدی 

در سایت ستا دیزاین انواع چراغ خواب سه بعدی با طرح‌های زیر در دسترس هستند:

 • چراغ خواب دختر جنگل:
   در طراحی این لایت باکس یک دختر همراه با گوزن که در جنگل به سر می‌برد، دیده می‌شود. تکمیل‌کننده این چراغ خواب، یک لامپ مهتابی با تم‌های آبی و سفید است.
 • چراغ خواب دریاچه خرس:
  لایت باکس طرح دریاچه خرس نیز شامل تم آبی و سفید است که در آن یک خرس در شب مهتابی در میان درختان جنگل در کنار دریاچه حضور دارد.
 • چراغ خواب دختر دریاچه: 
  ایده لایت باکس دختر دریاچه با حضور دختری در کنار دریاچه و میان درختان و شب مهتابی با تم سفید و آبی طراحی شده است.
 • چراغ خواب سه بعدی خواب کافه:
  همانطور از نام این محصول پیداست، مخصوص افرادی طراحی شده که از بودن در فضایی همانند کافه لذت می‌برند. این لایت باکس با تم طلایی و قهوه‌ای دو نفر را که مشغول سرو قهوه هستند، نشان می‌دهد
 • چراغ خواب پاریس:
  این محصول نیز به صورت اختصاصی توسط تیم ستا دیزاین طراحی شده است. طراحی آن شامل نمایشی از برج ایفل در شب مهتابی با تم آبی و صورتی است.
 • چراغ خواب پری دریایی:
  در طراحی این لایت باکس، مخاطب پری دریایی را مشاهده می‌کند که که در اعماق دریا همراه با جلبک‌ها و ماهی‌هاست. برای این محصول تم آبی و سفید در نظر گرفته شده است.
 • چراغ خواب جویندگان غار اسرارآمیز: 
  طرح این لایت باکس سه بعدی نیز شامل جویندگان گنج در میان غار صخره‌ای با تم زرد و نارنجی است.
 • چراغ خواب اختاپوس و زیردریایی: 
  یکی دیگر از گزینه‌های چراغ خواب سه بعدی ستا دیزاین، طرح اختاپوس و زیردریایی است که دو مرد درون زیردریایی در میان اقیانوس که روبه‌روی آن‌ها یک اختاپوس است، دیده می‌شود. تم این طرح، زرد و نارنجی است.
 • چراغ خواب شب مهتابی:
  این محصول با فضای فانتزی طراحی شده که دارای جنگلی در کنار برکه‌ است، همراه با تمی سفید و آبی است.

قیمت چراغ خواب سه بعدی

در حال حاضر با توجه به متریال چوب و شیشه مصنوعی به کار گرفته شده در این محصول، قیمت چراغ خواب سه بعدی با طرح‌های اختصاصی ستا دیزاین، 740 هزار تومان است. قیمت در نظر گرفته شده برای این محصول با توجه به طراحی اختصاصی و طرح‌های متفاوت و کاربردهای متفاوت آن، لحاظ شده است.
اگر هم آن دسته از عزیزانی که خود دارای فروشگاه هستند و قصد خرید چراغ سه بعدی در تعداد بالا و به صورت عمده دارند نیز تخفیف در نظر گرفته می‌شود. هر ست لایت باکس ستا دیزاین، شامل 12 عدد است.

خرید چراغ خواب سه بعدی از ستادیزاین

برای خرید چراغ خواب سه بعدی به صورت اختصاصی از ستا دیزاین می‌توانید به روش اقدام کنید.

 • اول از همه از طریق سایت و با اضافه کردن چراغ خواب سه بعدی مد نظر به سبد خرید، فرآیند خرید و ثبت سفارش را در کمتر از دو دقیقه انجام دهید.

 • دومین روش پیشنهادی، ثبت سفارش لایت باکس مورد نظر از طریق پیج اینستاگرام است. شما می‌توانید با مراجعه به پیج ستا دیزاین و ارسال عکس از مدل و سبک مورد نظر خود به دایرکت، سفارش خود را به صورت عمده یا تکی ثبت کنید.

 • سومین روش خرید چراغ خواب بعدی ستا دیزاین، ارسال عکس یا کد محصول مد نظر خود به واتساپ شماره همراه 09916023798 است. 

 پس از ثبت سفارش و مشخص شدن تعداد لایت باکس، اگر ساکن تهران یا شهر کرج باشید، بسته شما با پیک بعد از یک تا سه روز کاری ارسال می‌شود. اگر هم از سایر شهرهای ایران ثبت سفارش کنید، بسته شما با پست پیشتاز ارسال می‌شود. هزینه پست پیشتاز هم اکنون 40 هزار تومان است. هزینه پیک نیز با توجه به مسافت و مناطق تهران و کرج متفاوت است. هزینه پست پیشتاز و پیک بر عهده مشتری است.

ستادیزاین یک تیم جمع وجور برای ساخت کارهای دکوری با قیمت مناسب هست. می‌تونید کارهای ما رو از طریق منوی محصولات مشاهده کنید.
SetaDesignLogo
SetaDesignLogo
ستادیزاین یک تیم جمع وجور برای ساخت کارهای دکوری با قیمت مناسب هست. می‌تونید کارهای ما رو از طریق منوی محصولات مشاهده کنید.