تابلو چوبی

تابلوچوبی‌های ستادیزاین محصولات نقشه چوبی ظریف و نفیسی هستند که با دقت فراوان و به صورت بسیار خاص و متفاوت کار شده‌اند. این تابلوهای چوبی از چند لایه بسیار مینیاتوری و دقیق چوب ساخته شده‌اند. طرح آن‌ها عمومن دریاچه‌‌های خاص و معروف دینا هستند. محتوای این تابلوچوبی‌ها نقشه‌های جغرافیای دقیقی هستند که به صورت هنری بر روی چوب درآمده‌اند. این جزییات پس از قرارگیری در داخل یک قاب فریمی چوبی به عنوان یک تابلوچوبی (یا تابلونقشه) برای روی دیوار قابل نصب می‌باشد.

 

انواع تابلوهای چوبی

تابلوچوبی میشیگان: این تابلو چوبی دریاچه میشیگان یا Lake Michigan  و یا  Michigan Lake در قاره آمریکا است. اسم میشیگان احتمالن یک اسم سرخپوستی به معنای آب بزرگ یا دریای بزرگ است. این تابلو در دو سایز ۳۰ در ۲۴ سانتی متر و ۶۰ در ۴۸ سانتی متر کار شده‌ است که هر دو سایز در سایت ستادیزاین قابل خریداری به صورت آنلاین هستند. تصویری زیبا از دریاچه میشیگان را در زیر می‌بینید.

دریاچه میشیگان که از روی نقشه جغرافیای آن تابلوچوبی ستادیزاین تهیه شده‌است

قیمت تابلوچوبی

تابلوچوبی‌های ستادیزاین بر اساس اندازه‌ای که سفارش داده می‌شوند قیمت متفاوتی دارند. این تابلو‌ها کارهای نفیسی هستند که بسیار درخور دکور مکان‌های خاص و هدیه هستند. قیمت تابلو‌های چوبی بسته به میزان دیتیلینگ و جزییات به کار رفته در ساخت و تهیه آن ها متفاوت هستند.

 

خرید تابلوچوبی از سایت ستادیزاین

پس از مشاهده تابلوچوبی‌های موجود در سایت ستادیزاین، و انتخاب اندازه مورد نظر (هر اندازه در قالب یک محصول مجزا قابل مشاهده است) می‌توانید به صورت آنلاین آن‌ها را سفارش دهید. پس از سفارش تابلوچوبی‌ها معمولا بین ۳ تا ۵ روز کاری تهیه و ارسال آن‌ها زمان می‌برد. 

ستادیزاین یک تیم جمع وجور برای ساخت کارهای دکوری با قیمت مناسب هست. می‌تونید کارهای ما رو از طریق منوی محصولات مشاهده کنید.
SetaDesignLogo
SetaDesignLogo
ستادیزاین یک تیم جمع وجور برای ساخت کارهای دکوری با قیمت مناسب هست. می‌تونید کارهای ما رو از طریق منوی محصولات مشاهده کنید.